Zásilky v barevných obálkách mohou rozveselit, i inspirovat

Odesílání lehkých zásilek, jako jsou drobné předměty, papírové dokumenty, fotografie, kompaktní disky, textilní výrobky, bižuterie, galanterie a další drobnosti je poměrně snadné vzhledem k tomu, že existuje více možností, jak je zabalit. Pro tyto účely se osvědčil např. karton, obálky z pevného kartonu snesou i hrubší zacházení a jsou stále na trhu logistiky žádaným materiálem.

barevné obálky

Do hry však vstupují i plasty a v současné době např. plastové barevné obálky 2pack.cz. Jsou vyrobeny z polyetylenu a opatřeny lepicí vrstvou, která zajistí dokonalé uzavření konce obálky tak, aby dovnitř nebylo možné snadno vniknout. Poškození materiálu a snaha o otevření obálek je vždy důvodem k reklamaci, a přepravní společnosti i ve svém zájmu dbají o to, aby k poškození obalu nedocházelo.

Jaké barvy jsou na výběr

V první řadě nás zajímá velikost obálek, ty mohou mít rozměry od těch nejmenších 17 x 25 cm, až k těm největším 45 x 55 cm. Můžeme však také využít barev, a tím zásilku rozveselit. Každá barva má totiž svůj význam, vyzařuje jiné vlnové délky světelného spektra, a tím působí na každého z nás.

poštovní obálka

Modrá – podporuje kreativitu a je barvou volnosti a svobodomyslnosti. Je velice vzdušná, ale také se řadí k barvám studeným, které podvědomě ochlazují, což se může hodit hlavně v létě. Zásilka, zabalená v modré obálce, udělá radost každému tvořivému jedinci.

Zelená – hráškově zelená navozuje klid a pohodu a podporuje dobré přátelské vztahy. Zásilka odeslaná v zelené barvě znamená úctu a srdečný přístup. Dáváme tím najevo, že nám na dotyčném člověku záleží.

Červená – nejteplejší barva, která dobře zahřeje v zimním období, a zároveň je barvou důraznou a energickou. Introverty může povzbudit k nějaké činnosti. Zásilky v červené barvě posílejte v chladném období roku, od podzimu do jara.

Růžová – růžová je obecně barvou lásky a náklonnosti, a také vlastního sebevědomí, radosti a štěstí, a to platí nejen pro ženy. Před staletími se muži do růžové oblékali častěji, což dobře vyjadřovalo vlastní identitu. Růžovou obálkou tedy nic nepokazíte.

You Might Also Like