Jak uspořádat rozlučku se svobodou

Plánujete rozlučku se svobodou, ale nevíte, jak na to? Potřebujete nějakou inspiraci nebo vůbec ani netušíte, jak něco takového vypadá? Zde najdete pár tipů na to, jak takový večírek připravit.
přítelkyně a západ slunce 
Koho (ne)pozvat a kdo to zaplatí?
Tento osudný večer byl měl být chvílí, kterou si nevěsta užije v blízkosti svých nejbližších přítelkyň. Obvykle žádní muži, pouze dámská jízda. Kolik vás na rozlučce bude, to záleží čistě jen na vás, můžete pozvat nespočet kamarádek a uspořádat velký večírek, nebo si to s nevěstou můžete užít pouze ve dvou či ve třech.
Domluvte se a na vše se poté finančně složte. Nevěsta by neměla platit nic, ta by si to pouze měla užít.
party dekorace
Co koupit?
Na rozlučkovou party je potřeba spousta věcí. Určitě nesmí chybět jídlo a pití. A to jak nealko, tak samozřejmě alkohol. A i když se nemusíte všechny opít do němoty, rozhodně by nebylo vhodné, aby někdo odcházel z rozlučky hladový. Raději více jídla než méně.
Na žádné zábavě nesmí chybět dekorace. Ať už jsou to světýlka, balónky, konfety, tak samozřejmě nesmějí chybět korunky, šerpy či hezké sukně.
Velice důležitou částí každého loučení se svobodou bývají dárky. Buď může každá účastnice koupit dárek sama za sebe, nebo můžete koupit jeden společný. Opět je to pouze na vás.
šťastní lidé
Program
Co se týče programu, ač se to tak nemusí zdát, není to nejdůležitější položka na seznamu. Pokud budete ve společnosti dobrých přátel, je jedno, jestli budete sedět doma, povídat si někde v baru nebo budete mít připravený bohatý program.
Nejlepší večírky bývají ty, o kterých nevěsta nemá ani tušení. Můžete vyzdobit altánek na zahradě světýlky a fotkami z dětství a do bazénu naházet balónky s led světýlky uvnitř. Nebo běžte do baru a protančete večer za doprovodu hlasité hudby a drahého alkoholu, či si objednejte striptéra. Pokud jste spíše akčnější, můžete vyrazit někam na lazer game, zajít na virtuální realitu či zahrát únikovou hru. Fantazii se meze nekladou.

You Might Also Like