Nevěsta, jak se patří

Nevěstou jste v ideálním případě jen jednou, takže je potřeba přípravám na tento den a zvláště přípravám vaší image věnovat dostatečnou pozornost. Naprostým základem je inspirace. Musíte vědět, co chcete, jaké máte představy, co vám sluší a co se k sobě navzájem hodí. Prohlédněte si na webech fotografů svatební fotky, prolistujte pár katalogů a utřibte si, jakou nevěstou vlastně chcete být. Důležité je, aby celý váš výzor měl styl a šmrnc.
lodičky nevěsty.jpg
Alfou a omegou vizáže nevěsty jsou svatební šaty. Domluvte si prohlídku v několika salonech, vyberte ty, ve kterých své práci rozumí , vezměte s sebou maminku a kamarádky, kterým důvěřujete, a hurá do výběru. Dejte na rady přítelkyň, které mají vkus, vyzkoušejte raději různé střihy šatů, ne jen ty, které máte v mysli od svých dvanácti, ale nakonec se samozřejmě řiďte svým srdcem. Ve svatebních šatech byste se měla cítit jako vy, akorát 3x krásnější. Nesnažte se na své svatbě být někým jiným, nemá to smysl.
Když už víte, co si ve svatební den obléknete, můžete se pustit do výběru svatebních bot a dalších doplňků. Myslete na nejdůležitější vlastnost bot a to je jejich pohodlnost. Do kvalitní obuvi zainvestujte, jinak budete litovat. Doplňky vybírejte rozumně, tak ať ladí k šatům, botám i celkové vizáži. Šperky klidně mohou být střídmější, alespoň spíše vyniknete vy sama. Nezapomeňte ani na maličkou kabelku (psaníčko, pytlíček), kterou vám sice bude většinu svatby hlídat svědkyně, nicméně budete ráda, že máte pár nezbytností s sebou.
Jakmile máte vybrány svatební šaty, můžete se směle pustit do promýšlení dalších důležitých věcí. Ozdobou každé ženy jsou její vlasy a o nevěstě toto tvrzení platí dvojnásob. Správný účes podtrhne vaši krásu a osobnost. Opět není na škodu nechat si poradit od odbornice, ale nenechte se nutit do ničeho, co nechcete nebo v čem se nebudete cítit. Ať už máte vlasy jakékoliv, věřte, že z nich jde vytvořit úchvatné veledílo.
šperk nevěsty.jpg
Do trojice, která vás učiní nezapomenutelnou kromě šatů a účesu patří také líčení ušité přímo vám na míru. Pokud se malujete hodně, bude rozumné se nechat výrazně namalovat i na svatbu, pokud se nemalujete vůbec, nesnažte se na ten jeden den být někým úplně jiným. Dobře se rozhodněte pro vizážistku, které se svěříte, a nestyďte se nekývnout na první líčení, které vám na obličeji vytvoří.
Svatební den je váš den a vy máte právo být ta nejkrásnější nevěsta na světě.

You Might Also Like