Užijte si snovou dovolenou u moře

Uvažujete nad tím, že se ještě toto léto podíváte do Chorvatska? Chtěli byste si zkrátka užít ještě nějaké příjemné chvíle strávené u moře? Nic vám nebrání, stačí si chytnout autobus do Chorvatska a vyrazit na cestu. Autobusová doprava do této jadranské země je opravdu pohodlná, určitě výhodnější než cesta vlastním vozidlem. Ptáte se proč? Proč je lepší vyrazit na dovolenou právě autobusem, a upřednostnit jej před vlastním vozidlem?

vlajka

  • Bez nutnosti starat o dálniční známky, mýtné a dopravní předpisy v dané zemi
  • Bez nutnosti sledovat aktuální provoz, kolony, zácpy a tak podobně
  • Pohodlná cesta bez jakýchkoliv starosti
  • Možnost sledovat filmy, poslouchat písničky nebo surfovat na internetu
  • Toaleta na palubě, bez nutnosti zastavovat na benzinových pumpách
  • Variabilní časy odjezdů, termíny přes celou sezónu

Chorvatsko si získá vaše srdce

Pokud jste ještě nikdy v této jadranské zemi nebyli, tak se máte opravdu na co těšit. Je to naprosto krásná země, ve které si přijde na své skutečně každý návštěvník. Pokud milujete přírodu, tak budete ohromení národními parky, jeskyněmi, jezery a dalšími zajímavostmi. Jestliže jste fanouškem koupání, tak budete unešení z průzračně čistého moře a bílých oblázkových pláží. Pokud jste naopak milovníky středomořské kuchyni a rádi se setkáváte s novými lidmi, tak si zamilujete zdejší restaurace a taverny. Ani milovníci historie se tu nudit nebudou. Je to zkrátka země, která je otevřená všem a kterou si zamilují naprosto všichni. Každoroční vysoká návštěvnost Čechů je toho jasným důkazem.

vlny

Nezapomeňte na ubytování

Hned po koupi jízdenky by měla následovat rezervace ubytování. Můžete si vybírat dle svých finančních možností a preferencí, mezi nejoblíbenější patří hotely, penziony a apartmány, kde je možnost vlastního vaření. Party přátel naopak často upřednostňují kempy, ve kterých je o zábavu postaráno.

You Might Also Like