Zvětšete si prostor na bydlení


Patříte mezi ty šťastlivce, kteří disponují bytem s dostatečně velikými místnosti, a nemusíte hledět na nějaký ten zastavěný metr navíc. Nemusíte řešit úsporu každého místa pro umístění nábytku. Pak jste ti šťastnější. Větší problém budou mít ti, kteří bojují o každý metr. Může se vám stát, že i obyčejné dveře vám způsobí problémy. Nevhodné otevírání dveří do prostoru vám může ubrat podstatný kus místa, které byste mohli lépe využít. Nabízí se vám jednoduché řešení vyřešení problému.
chodba s obrazy

Zamyslete se nad tím, jestli byste si neměli nechat namontovat posuvné dveře. Šikovným a praktickým způsobem vyřešíte oddělení místností. Další výhodou posuvných dveří je, že jsou bezbariérové, protože jim chybí práh. Posuvné dveře jsou pro svou praktičnost velmi oblíbené. Stanou se pěkným doplňkem bytu, zvlášť když zvolíte vhodný design korespondující s okolním vybavením. Konečný vzhled dveří vám ovlivní výběr dekoru, prosklení, ale i takové zdánlivé maličkosti jako je kování nebo úchytky na posouvání dveří. Použití kvalitního masivního dřeva posune dveře o třídu výš. Podle toho jaký materiál zvolíte, můžete nechat posuvné dveře nainstalovat do jakéhokoli i velmi moderního interiéru.

Jediným kritériem pro nainstalování dveří je nutnost volného prostoru v místě kam se budou dveře posouvat. Je to nutné v případě, že se rozhodnete pro posuv po zdi. V případě, že pro vás bude přijatelnější možnost schovat dveře do zdi pak tento problém odpadá. Dveře posuvné do pouzdra budou méně nápadné, nejsou vidět. Dalším plusem posuvných dveří je jejich otevírání bez hlučnosti. Odpadá promazávání vrzajících pantů.
moderní jídelna

Levnou náhražkou posuvných dveří, ale přesto účelnou jsou shrnovací dveře. Co se týče kvality a vzhledu nejsou naprosto srovnatelné s těmi posuvnými, ale svůj účel splní. V případě shrnovacích dveří máte na výběr z několika dekorů, ale na jejich výrobu se používají převážně plasty nebo koženka.

You Might Also Like