Ideálně velký dům pro vaši rodinu


Bydlíte v bytě a nevyhovuje vám jeho velikost? Sehnat dostatečně velký byt není jednoduché, protože novostavby jsou většinou koncipované jako dvoupokojové byty, což pro rodinu není dostatečné. Ideální je dispozice 3kk a větší, ale takové byty se vidí málokdy. I ve starší zástavbě je složitější sehnat větší byty, a starší byt se navíc musí zrekonstruovat, protože jen málo z nich už rekonstrukcí prošlo.

projekt domu

Mnoho lidí, zejména těch s malými dětmi, touží po životě v domě. Rodinný dům všem poskytuje daleko více soukromí a možností než byt, a to je jeden z důvodů, proč je takový zájem o stavební pozemky. Když už někdo chce stavět dům, potřebuje pozemek, který bude dostatečně velký třeba pro bungalov 4+1 https://www.enerdomy.cz/katalog/filtr/4-kk/. Tato dispozice je dlouhodobě nejpopulárnější, protože jde o společný obývací prostor, ložnici a dva dětské pokoje, což je ideální pro všechny – rodiče i malé děti.

Je bungalov i vaším snem?
Nechte si ho postavit třeba od nás, nabízíme několik typů bungalovů, které vám můžeme postavit jako zděný dům nebo jako dřevostavbu. Nabízíme nejen přízemní bungalovy, ale i patrové domy, takže si u nás vybere opravdu každý. Stavíme domy od základové desky až po střechu, a u každého domu se můžete podívat nejen na kompletní informace a na dispozici, ale i na fotografie toho, jak vypadají hotové domy. Proč se tísnit v malém bytě, když můžete mít svůj nový dům?

moderní dům

Pokud máte pozemek a vyřešili jste i finance, byla by škoda nenechat si postavit dům od jedné z nejspolehlivějších firem na trhu. Podívejte se na recenze od našich klientů, kteří jsou s námi nadmíru spokojeni. Naše domy stavíme po celé republice v té nejvyšší kvalitě. Předáváme kompletně dokončené stavby, ve kterých chybí jen kuchyňská linka. Těšit se můžete na to, že budete mít moderní nízkoenergetickou novostavbu, která vám přinese pohodu a příjemné bydlení.