Správný směr

Plánujete sešlost s přáteli a rádi byste se dali do nějaké hry? Nemůžete prosedět celé odpoledne v restauraci nebo hospodě, a na zoologickou zahradu už jste přeci jen trochu staří? Potom bychom pro vás měli parádní nabídku, kterou umí ocenit nejen děti, ale lidé všech věkových kategorií.

člověk na útěku

U nás najdete velice originální zábavu, která je poměrně novinkou a zdaleka ne každý ji vyzkoušel nebo o ní možná ani neví. Čeká na vás escape room Hradec Králové. Právě tam si můžete užít parádní odpoledne nebo třeba i podvečer, nechat se zatáhnout do skvělých příběhů, které pro vás vymysleli pořadatelé.

Jak to celé vypadá?

Přijdete do místnosti, ve které jsou zanechány věci tak, jak do příběhu sedí. Může tam být knihovna, ve které budete podle hádanky hledat správnou knihu a v knize zase podle vodítka hledat tu správnou pasáž a třeba právě to bude vaše výhra a zároveň propustka z místnosti. Dostat se k vodítkům dá ale trochu zabrat mozkovým závitům, takže nemějte strach, že byste byli během pěti minut venku a neměli pak co na práci. V místnosti budete mít instrukce, kterými se budete řídit, indicie vám napoví a jsme si jisti, že příběh udělá své a na chviličku se stanete někým jiným, necháte se do příběhu vtáhnout a užijete si na maximum připravený program.

člověk podnikatel

Adrenalin trochu jinak

Adrenalin znamená pro každého něco trochu jiného, ale nemusí to být vždy jen formou sportu nebo nějaké nebezpečné akce. Srdce vám může rozpumpovat i odpočet času v případě, že jste v únikové hře a zbývají vám poslední minutky na to se dostat ven svépomocí. Poslední minutky, které máte na rozklíčování posledních indicií a pak už stačí jen najít ten správný bod, najít místo, kde se ukrývá klíč a zmizet, dokud je čas…

You Might Also Like