Hudba a my

Je to pochopitelné, některé servery blokují stahování obsahu úmyslně a nebudeme zde probírat proč tak činí. Je to jejich věc a jejich server. Ve hře jsou autorská práva další věci.

My však přesto nějakou tu hudbu či klip přece jen chceme čistě pro svou potřebu a svůj poslech. Je jasno, že to, co stáhnete nesmíte bez dalšího povolení autora dále šířit, tím méně s tím jakkoli obchodovat. To by vás mohlo přijít draho, a to jistě nechcete.

počítač

Dobrá, tak nyní tedy ke stahování hudby. Nástroj, který k tomu slouží se jmenuje downloader a většinou jej najdete na webech s nabídkou softwaru. Bohužel jich velká většina nefunguje a nic neumí. Tak ještě zavléci do vašeho počítače nějaké svinstvo, to ano, ale pořádnou práci neodvedou. Dokonce ani ty placené nejsou nic moc, takže je lépe sáhnout jinam po něčem lepším a bezpečnějším.

Soundcloud downloader 320 je jedním z takových nástrojů a bezpečný je proto, protože si jej nestahujete a do svého počítače neukládáte jako ostatní „stahovače“.

Tento totiž pracuje trošku jinak. Samozřejmě, že je také zadarmo a nic se neplatí. Vlastně zaplatíte tím, že tam uvidíte nějaké reklamy. A proto také můžete stahovat z několika serverů zcela bez omezení a bez nějakých dalších a skrytých podmínek. Takže je to pro vás a každého dalšího potencionálního uživatele velké plus. Proto se radujte a stahujte.

stahování

Ptáte se jak na to? Nu, lehčí už to nebude. Kliknete zde a na modrý odkaz výše a dostanete se na web samotného stahování. Pak si sjedete níže a najdete web ze kterého míníte něco získat. Tam vložíte URL videa, hudby nebo čeho potřebujete a za chvíli již začne automatické ukládání do vašeho počítače tam, kde to máte nastaveno. Většinou to však bývá složka stažené soubory s modrou šipkou směřující směrem dolů.

Tak vidíte, že je to opravdu rychlé a nyní nezbývá, než abyste to zkusili sami.

You Might Also Like