Manželská poradna pro každý pár

V této době, kdy jsou omezené sociální kontakty žije mnoho párů ve společné domácnosti bez přátel a jiných kontaktů. Některé domácnosti jsou na tom tak, že děti mají školu z domova a rodiče mají také práci z domova. Veškerý čas tedy rodina tráví společně, ale nemají žádný osobní prostor nebo nejsou samotní. Každý občas potřebuje oddech od lidí a užít si jen svou společnost a nikoho jiného.

manželský pár

Vznikají tedy konflikty a neshody, které mnoho lidí řeší hádkami nebo ignorací. Nedokáží spolu vycházet a začnou na sebe mít „alergii“. V tu chvíli se snaží co nejvíce vyhýbat svému partnerovi a jakýkoliv kontakt se snaží omezit. Jeden z partnerů se tedy může časem začít cítit zanedbaný. V této době také vzniká mnoho virtuálních nevěr, na které může nebo nemusí přijít druhá polovička.

Jestliže přijdete na to, že i ve Vaší domácnosti máte neshody, ale oba je chcete řešit, tak se můžete vydat do manželské poradny Praha. Je důležité, abyste si uvědomili, že máte nějaký problém, který chcete řešit. Jestliže jste jej dlouhodobě nevyřešili samostatně ve dvojici, je nejvyšší čas se vydat k odborníkovi, který se Vám bude snažit pomoc tuto situaci vyřešit. První dobré znamení je to, že si oba uvědomíte problém a shodnete se na tom, že ho chcete řešit. Pak už se stačí pouze vydat na terapie.

manželský konflikt

Mnoho manželství zaniká jen kvůli tomu, že spolu lidé nekomunikují. Jakékoliv neshody si tedy můžete vyříkat v poradně, kde se Vám budou snažit pomoc. Pokuste se porozumět jeden druhému za pomoci manželské poradny.

Do této poradny se můžete vydat i v případě, že řešíte problémy s rozchodem nebo rozvodem. Pokud už zažíváte rozvod a chcete se rozumně a slušně domluvit na řešení celé situace, tak můžete také zde. Odborník se pokusí najít rozumné řešení pro oba dva, aby byli všichni spokojení a odešli z manželství za slušných podmínek.

You Might Also Like