Moderní prostor, elegantní vzhled

Je pravdou, že malý prostor vyhrazený pro kuchyňskou linku, ve starších bytech sídlištní zástavby nenabízí mnoho možností, jak upravit nábytkovou sestavu, tak aby odpovídala všem moderním trendům. Firma Kuchyně Dušek, si však umí poradit i v takto náročných podmínkách. I v panelákovém bytě, kde kuchyně může zabírat jen jednu stěnu, je možné navrhnout celou sestavu tak, aby vám poskytla při vaření co nejvíce pohodlí.

červená kuchyň

V celé řadě typových bytů je však možné přistoupit k drobné úpravě dispozic tak, aby bylo možné stávající kuchyňskou linku prodloužit. Velmi atraktivním řešením je dnes propojení kuchyňského koutu a obývacího pokoje. Členové rodiny se tak setkávají na stejném místě a mají možnost společně strávit mnohem více času. Propojení kuchyňského koutu a obývacího pokoje nabízí více možností, jak rozvrhnout úložné prostory, spotřebiče a volný prostor na pracovní desce. A právě volný prostor na pracovní desce určuje, jak pohodlná bude vaše budoucí kuchyňská linka.

Celá řada z nás dělá tu chybu, že na pracovní desku umístí drobné kuchyňské spotřebiče a nejrůznější stojánky či dózy s kořením. Ačkoliv se to na první pohled nemusí zdát, velmi vám budou stěžovat vaši práci při přípravě jídel. K tomuto účelu je mnohem praktičtější, pokud využijete magnetické desky, nebo závěsné systémy. Prostor na pracovní desce musí zůstat volný!

barevná kuchyň

Zbývá už jen vybrat konkrétní podobu kuchyňské linky a její barevné provedení. Pokud vám záleží na praktickém využití a snadné údržbě, volte povrch ve vysokém lesku. Ten je zárukou, že se nebudete muset věnovat často náročnému čištění. A pokud zvolíte systém otevírání bez úchytek, bude leštění ještě snadnější.
Kuchyně vyrobená na míru a podle vašeho zadání je po všech stránkách nejlepší volbou. Prohlédněte si fotogalerii realizovaných zakázek a recenze spokojených zákazníků.

You Might Also Like