Moderní prostor, elegantní vzhledJe pravdou, že malý prostor http://opero.cz/cs/prostory/prostor-pro-akce-jednani vyhrazený pro kuchyňskou linku, ve starších bytech sídlištní zástavby nenabízí mnoho možností, jak upravit nábytkovou sestavu, tak aby odpovídala všem moderním trendům. Firma Kuchyně Dušek , si však umí poradit i v takto náročných podmínkách. I v panelákovém bytě, kde kuchyně může zabírat jen jednu stěnu, je možné navrhnout celou sestavu tak, aby vám poskytla při vaření co nejvíce pohodlí.

červená kuchyň

            V celé řadě typových bytů je však možné přistoupit k drobné úpravě dispozic tak, aby bylo možné stávající kuchyňskou linku prodloužit. Velmi atraktivním řešením je dnes propojení kuchyňského koutu a obývacího pokoje. Členové rodiny se tak setkávají na stejném místě a mají možnost společně strávit mnohem více času. Propojení kuchyňského koutu a obývacího pokoje nabízí více možností, jak rozvrhnout úložné prostory, spotřebiče a volný prostor na pracovní desce. A právě volný prostor na pracovní desce určuje, jak pohodlná bude vaše budoucí kuchyňská linka.

            Celá řada z nás dělá tu chybu, že na pracovní desku umístí drobné kuchyňské spotřebiče a nejrůznější stojánky či dózy s kořením. Ačkoliv se to na první pohled nemusí zdát, velmi vám budou stěžovat vaši práci při přípravě jídel. K tomuto účelu je mnohem praktičtější, pokud využijete magnetické desky, nebo závěsné systémy. Prostor na pracovní desce musí zůstat volný!

barevná kuchyň

            Zbývá už jen vybrat konkrétní podobu kuchyňské linky a její barevné provedení. Pokud vám záleží na praktickém využití a snadné údržbě, volte povrch ve vysokém lesku. Ten je zárukou, že se nebudete muset věnovat často náročnému čištění. A pokud zvolíte systém otevírání bez úchytek, bude leštění ještě snadnější.
            Kuchyně vyrobená na míru a podle vašeho zadání je po všech stránkách nejlepší volbou. Prohlédněte si fotogalerii realizovaných zakázek a recenze spokojených zákazníků.