Móda pro vysoké ženy

Také patříte mezi ty ženy, které jsou vyšší, než ostatní? Možná že patříte také k těm, kteří v davu vyčnívají. S výškou bývají často problémy při shánění oblečení. Existují ale modely, které jsou spíše vhodné pro ženy vyšší a takové, které jsou vhodné pro ženy menšího vzrůstu.
Také znáte ten pocit, když přijdete do obchodu a nemůžete sehnat tričko s dlouhým rukávem? Všechny mají rukávy příliš krátké, a když už člověk najde délku, která je dobrá, oblečení je zase velmi široké a to v těle.
Jestliže existuje outfit, který takovým ženám rozhodně padne, pak jsou to pohodlné šortky, které jsou v pánském stylu, sandálky s pásky a tričko, které je v lososové barvě. Všechny ženy, které jsou vyššího vzrůstu, by měly nosit šortky v délce kolen, jelikož mini šortky nohy akorát prodlužují.
úsměv krásky
Špatné také nejsou modré a hlavně elastické džíny, které ženám prostě sluší. Milujete pruhy? Pak byste místo vertikálních měli volit horizontální. Co se týká saka, vždy by mělo být nad kolena.
Eleganci je možné dotvořit pomocí červených balerín, které mají otevřenou špičku a také pomocí černé kabelky, která bude z kůže.
Nejvýraznějším prvkem by měl být náhrdelník, který bude k takovému outfitu červeno-zlatý.
Jednoduchou a pohodlnou eleganci představují černé legíny se vzorovanými šaty a lososovým sakem. Pro vyšší postavy jsou vzory ideální volbou. Je jedno jestli se jedná o vzory květinové nebo etno.
Vysokým ženám sluší také pouzdrová sukně, která je do pasu. Dovnitř je možné zastrčit bílou košili a dozdobit ji černou mašlí. Tento model je možné oživit pomocí červené kabelky, která je například z imitace krokodýlí kůže. Vždy je třeba myslet na to, aby oblečení bylo nad kolena. Nechcete přeci, aby vám oblečení dělalo dlouhé nohy.
duhové vlasy
Pro vysoké ženy je vhodný obchod Topshop, Zara či Reserved. Poohlédnou se, ale také můžete i po internetu.
Určitě i vy najedete něco, s čím budete maximálně spokojeni, a bude vám slušet.