Jak se omluvit ženě?


Vaše manželka je naštvaná, ale vy nevíte proč? Typická situace, která nastává několikrát týdně téměř ve všech domácnostech po celém světě. Otázkou však zůstává, proč se ženy neustále urážejí a jak si je pak dostat zpět na svoji stranu? Pokud vám mluvíme z duše, nebojte se. Máme pro vás pár zaručených tipů, které potěší každou ženu. Pokud ji obdarujete našimi nápady, můžete si být jistí, že všechny mráčky na obloze budou rázem pryč. Zkrátka, nezahálejte a utíkejte do obchodu!

drahý šperk

První možností, jak si udobřit uraženou ženu je pomocí šperku. Nebudeme si nic nalhávat a podíváme se pravdě do očí – ženy šperky milují a čím jsou dražší, tím lepší! Například originální šperky Katiakolinger jsou perfektním nápadem! Šperky jsou drahé, originální a kvalitní, což znamená, že splňují všechny předpoklady, proto aby vykouzlily vaší milované úsměv na tváři. Pokud k samotným šperkům navíc přidáte pěknou omluvu od srdce, věřte, že úspěch je téměř zaručený!

originální šperky

Dalším výborným nápadem jsou květiny. Na světě snad není žena, která by je nemilovala. Jedná se o univerzální symbol, který slouží pro omluvu – a je zcela jedno, jestli koupíte květiny řezané, nebo v květináči. Ženy minulí obě varianty. Pokud navíc víte, jaké květiny má právě vaše žena nejraději, věřte, že další nápady pro omluvu už hledat nebudete muset! Nicméně pokud to nevíte, nevadí. Vsaďte na klasiku a kupte velký pugét růží, tulipánů nebo karafiátů. Tyto květiny prostě nikdy nezklamou!

Kromě již zmíněného, všechny ženy milují i zvířata. Pokud tedy víte, že by vaše žena ocenila nějaké štěňátko, kupte jí ho! Nicméně s tímto dárkem buďte obezřetní. Pes je velký závazek a nikdy byste jej neměli dávat jako povrchní dárek. Vždy se ujistěte, že si jej vaše žena opravdu přeje a že se o něj bude opravdu i starat do konce jeho života! Nikdo přeci nechce, aby štěně skončilo v útulku.