Hypotéka, která vám pomůže

Když má člověk dluhy, tak ho taková povinnost tíží ve dne v noci. Musí na to myslet přes den, a v noci nemůže spát, protože se mu hlavou honí černé myšlenky. A vždycky je to o to horší, když dlužíte někomu, s kým se dobře znáte, a víte, že na své peníze spěchá. Anebo když máte na krku exekutora, který vám chce zabavit váš majetek. Potíž je v tom, že když situace dojde tak daleko, tak už jen stěží naleznete toho, kdo by vám dal další půjčku, aby vás doslova vytáhnul z té největší polízanice. Tím spíše, když máte ještě navíc zápis v registru.

zlaté mince, tři komínky

Banky rizikovým klientům peníze nepůjčují. A rizikový je pro ně každý, kdo má nižší bonitu, anebo se na úvěru nemůže dostatečně finančně spolupodílet. Takže je jasné, že člověk, který má zápis v registru, a exekutora na krku, pro ně nebude atraktivním klientem. S nikým takovým smlouvu neuzavřou.

V takovém případě máte vlastně už jen jednu jedinou možnost – můžete požádat o nebankovní hypotéku bez registru.

Tato půjčka má něco do sebe. Je atraktivní i pro ty, kdo v takové svízeli nevězí. Má totiž mnoho skvělých předností, ke kterým patří rychlé jednání a peníze v krátké době.
euro bankovky, tři zlaté centy

A co je důležité, když máte malý, anebo třeba i větší záznam, tak je možné ho tolerovat, pokud prokážete, že máte dostatečnou bonitu na to, abyste své závazky dokázali pravidelně splácet.

Velice vám v tom pomůže, že se jedná o úvěr šitý na míru podle vašich možností. Získáte takovou půjčku, která bude reagovat nejen na vaše potřeby, ale také na vaši schopnost splácet, takže její měsíční splátky mohou být přesně v takové výši, jak vám to nejvíce vyhovuje. A splácet můžete třeba i třicet let.

Nikdo vás tedy předem neodmítne, a získáte takový úvěr, jaký zrovna potřebujete, a vůbec nevadí, když jej použijete k uhrazení dluhů, anebo vyplacení exekutora. Jakmile se za něj zaručíte nemovitým majetkem, anebo to za vás udělá někdo blízký, můžete mít peníze doma.

You Might Also Like