Antigenní testy jsou stále na trhu

Pandemie covidu přišla jako blesk z čistého nebe a neskutečným způsobem nám zasáhl do života. Museli jsme si začít zvykat na spoustu nových věcí.

Pandemie covidu byla a je pro celý svět obrovská rána. Ovlivnila životy miliardě lidí po celém světě. Nikdo by si před nástupem této nemoci nedokázal představit, že je něco takového vůbec možné. Rojili a stále se rojí dále různé verze, jak se takový virus mohl v tak masivním měřítku rozšířit po celém světě. Ať už to bylo cizím zaviněním, schválně nebo to byl úkaz přírody zasáhlo to do života každého z nás. V mnoha státech světa se na dlouhou dobu zastavit čas. Známe to i od nás kdy se nejprve začalo s omezováním služeb, poté byla výuka přesunutá do domácího prostředí, zavřelo se mnoho továren, zavřely se obchody, byl zákaz vycházení a museli se všude nosit respirátory. V tom nejhorším období jsme nemohli cestovat ani z okresu do okresu a mnoho z nás své blízké nevidělo dlouhou dobu.

testování

Začala se vyvíjet vakcína, která společnost rozdělila na dva nesmiřitelné tábory. Jedni, kteří v této vakcíně viděli budoucnost a další, kteří naopak ve vakcíně viděli značkování lidí. Aby se trochu uvolnila společenská nálada začali se využívat k testování antigenní nebo PCR testy. Ty Vám, alespoň částečně umožnili jít například na bazén, nebo nějakou menší akci.

antigen

Antigenní testování

Virus covidu asi tady bude s námi pořád, a proto i antigenní testy pro preventivní testování je možné stále koupit v lékárně. Je možné vybírat z mnoha druhů od různých firem. Ty od firmy Vivadiag jsou testy z kraje nosu, takže to nebolí, ale pouze testovaného šimrá. Díky tomu, že mají potřebnou certifikaci je možné je najít i na seznamu SÚKL. Jedná se o množstevní balení,25, 100 a 1000 Ks. Díky tomu čím větší balení zakoupíte vyjde Vás tento test levněji. Například u balení 25 Ks se cena pohybuje na 25 Kč/test.

You Might Also Like