Sedací vaky a pytle

Zútulněte si domov pomocí sedacího pytle či vaku. Tyto velké a obří polštáře se hodí nejenom na posezení, ale také na válení a lenošení. Mohou vytvořit půvabný obývací pokoj, pokud je zaimponujete právě zde. Jakákoliv návštěva si bude mít kam sednout a věřte, že si bude užívat dokonalého pohodlí. Ovšem v obývacím pokoji může hrát i jinou roli. Například si můžete v koutku vytvořit svou svatyni, kde budete sedávat, nebo lehávat, podle svého gusta například s knížkou nebo tabletem v ruce. Jeho velké rozměry vás nadchnou. Jednoduché popruhy po stranách umožňují přímý posed, ale jakmile je odepnete, pár jednoduchými tahy, tak si vytvoříte báječné místo na ležení a lenošení.

vánoční ponožky

Díky dvojitým barvám můžete strany měnit podle své nálady. Nebo také podle barevné variace vašeho domova. Pokud dáte vak do ložnice, tak můžete jeho strany měnit například tak, aby ladily s povlečením na posteli. Barvy můžete měnit nejenom podle své nálady, ale také podle toho, aby se vám hodily do interiéru a ladily s vaším bydlením. Jistě si pořídíte takový, který se vám nejvíce líbí. Díky tomu budete mít hned dvě barvy – každá strana jiná!
kulaté židle

Kde sedací pytel levně seženete? No přeci u nás!

Vynikající pro děti

Děti jsou z takovýchto maličkostí přímo nadšené. Stále se někde povalují po zemi, hrají si a povídají, učí se a pak si chtějí odpočinout a právě na vaku mají tu pravou příležitost. Bude zvláštností jejich pokoje, ale zároveň bude praktickým prvkem.

1. Sedací pytle nejenom že můžete používat v interiéru, ale také plnohodnotně v exteriéru. Hodí se na terasu, k bazénu, do pergoly, zkrátka a dobře kamkoliv, kde budete chtít mít pohodlí a kde si budete užívat slunečného počasí venku v létě.
dívka s tabletem

2. Sledování televize, posezení s přáteli, jen takové lenošení, to všechno jsou chvíle, které si chceme užívat a dopřávat si co největší množství odpočinku.

3. Hezký design a elegantní provedení. Esteticky vypadají náramně a proto je snadno skombinujete i do moderních prostor. Ladí s dětskými pokojíčky, ložnicemi i obývacími pokoji.

You Might Also Like