Jak vše potřebné u Vás doma uspořádat

Je poměrně jedno, zda bydlíte ve větším rodinném domě, nebo v malém nájemním bytě. Tak nějak vždy věci dojdou do bodu, kdy zjistíte, že se Vám všechny Vaše věci nějak nechtějí vejít do místa, které máte k životu doma k dispozici. Člověk má zřejmě nějakou hluboce zakódovanou tendenci zaplňovat volné prostory kolem sebe.
pořadače na dokumenty 
Bez nutnosti vyhazovat věci, na nichž Vám záleží či je budete v budoucnu ještě třeba i potřebovat
a bez odkázání na život v prostorách, v nichž neustále musíte přeskupovat jednotlivé hromádky věcí nejrůznějšího charakteru lze podobnou situaci řešit.
 
Pokusíme se Vás co nejjednodušeji nasměrovat, odkud byste měli začít.
barevné štítky 

Pořadače, štítkovače, krabice

Opakujte si tato tři slova jako zaklínadlo… nebo osobní mantru.
 květované papírové krabice
Nejlepším řešením nedostatku prostoru bývá rekonstrukce bydlení, stěhování či minimálně velký „jarní“ úklid. Ovšem na podobné radikální změny nebývá někdy dostatek času, financí ani nadšení (kdo by se chtěl stěhovat jen proto, že není schopen veškeré své podnikatelské dokumenty nacpat do skříňky za tímto účelem pořízené?).
Proto opakujte spolu s námi: pořadače, štítkovače, krabice a krabičky.
Tyto jednoduché pomocníky zakoupíte v běžném supermarketu za pár korun a na dlouhou dobu Vám přitom mohou dopomoci k tomu, abyste opětovně nabyli životní prostor a nemuseli se dusit pod stohy maličkostí, lejster a dalších věcí, které jste byli schopni nashromáždit.
 
Zatímco pořadače uplatníte zejména v pracovně či dětských pokojích, krabice a krabičky jsou záležitostí využitelnou v každém obytném pokoji – v koupelně do nich můžete shromažďovat sponky a další drobnosti pro krásu, zatímco v obýváku do nich budete umisťovat veškeré nálezy, na něž během svého přecházení z pokoje do pokoje šlápnete. A co zmíněné štítkovače? Ty užijete skutečně všude – v kuchyni na označování zavařenin, v ložnici na třídění přečtených novin a magazínů a u dětí jistě oceníte jejich pomoc při označování krabic se starým oblečením či hračkami, které je Vám prozatím líto vyhodit nebo darovat.