Erotické masáže jako prostředek k rozkoši


Když se řekne masáž, zřejmě si představíte tlak bříšky prstů, ploskou či hranou dlaně na povrch části těla, za účelem zlepšení prokrvení tkáně, podpory krevního oběhu a lymfatického systému a samozřejmě také pro lepší uvolnění a regeneraci svalových partií. A když se řekne „erotická masáž“, můžete polemizovat, jak vlastně probíhá a co je jejím účelem. On ten název „masáž“ je vlastně tak trochu nepřesný, neboť jde spíše o něhu, mazlení, dotýkání se a hýčkání povrchu těla tak, abychom vyvolali potřebné uvolnění a zároveň vzrušení a erotické napětí. Masérky se zdaleka nevěnují pouze genitáliím, ale všem erotogenním zónám, kterých jsou na těle desítky až stovky.

ruka a obliče

Mazlení a něha nám schází – ano, je tomu skutečně tak, dříve měli lidé na sebe více času, nebyli tak vystresovaní, přetížení a zaneprázdnění mnoha povinnostmi, byli více ve fyzickém kontaktu a pouhé objetí a pohlazení pak dokázalo divy. Je to naprosto přirozené, k někomu se přiblížit, přitulit, pohladit a přitisknout a to je také jedním z důvodů, proč se erotické masáže (mazlení) dostávají do popředí zájmu mužů, ale i žen.

dívka anděl

Erotické masáže https://mataharisalon.cz/cs/klasicka-eroticka-masaz mohou nabídnout něco víc, než pohlavní styk s prostitutkou, jde totiž o rozproudění sexuální energie a to se týká celého těla. Zkušené masérky si to moc dobře uvědomují a snaží se partnerům či partnerkám navodit maximum rozkoše pomocí několika technik, např. doteky celým tělem (full body), tancem na klíně lap dance, masáží penisu a prostaty, reflexními masážemi chodidel a technikou footjob a podpůrnými prostředky, např. lávovými kameny a společnou relaxační koupelí ve vířivé lázni.

Délku procedury a jednotlivé techniky si vybírá klient, nejlépe na doporučení masérky, vhodné je zařadit ty, které patří mezi její oblíbené, čímž se ještě více prohlubuje prožitek rozkoše. A rozkoš je v podstatě smyslem života, ať už ji prožíváme ve formě nějaké vlastní zábavné činnosti, anebo ji sdílíme s někým druhým na intimní bázi.