Domky jsou na vysoké úrovni


Je sice pravdou, že byty a obecně obytné nemovitosti šly cenově hodně nahoru, ale to neznamená, že by nebylo možné pořídit si kvalitní bydlení.

Domky jsou na vysoké úrovni

Asi každý, kdo se v nedávné době podíval na ceny bytů, nejspíše ví, že to není žádná sranda. V posledních letech zdražily opravdu radikálně. A není to pouze problematika bytů, ale samozřejmě i klasických rodinných vilek. Ty však byly vždycky drahé a koupit si něco takového ve větším městě, notabene třeba dokonce v Praze, by pro většinu Čechů bylo po finanční stránce nemožné. Je sice pravdou, že na koupi obytné nemovitosti dnes není zrovna ta nejlepší doba, ale to neznamená, že je nutné čekat donekonečna. Konec konců, predikce hovoří o tom, že nemovitosti půjdou s cenou ještě nahoru, takže není na co čekat.

Model domku

Pořídit si dnes ale klasiku, a to ať už v podobě bytu, případně zděného domu, by mohl snad jen blázen nebo člověk s nekonečným rozpočtem. Existují totiž i daleko výhodnější nabídka na bydlení, a sice dřevostavby vysočina Hbstavby.com. Mají vše, co má moderní bydlení mít a jsou navíc za dobrou cenu. Co více si přát?

Snad jen sklep. Ten k dostání není. Ani, dřevostavby se budují bez sklepa, ale je to daň za jejich nízkou cenu. Jedná se totiž v podstatě o stavebnice, ovšem ve větším měřítku. Tyto prefabrikáty jsou vybudovány docela rychle, v řádech několika málo měsíců. Hodně samozřejmě záleží na komplikovanosti stavby a v neposlední řadě i na jejích rozměrech. Čím větší budova, tím více práce a také to déle potrvá. Obecně ale platí, že menší jsou hotové do čtvrt roku, větší se dají dodělat během půl roku. Hodně záleží na venkovních podmínkách.

Obrázek domku

Malé i velké

Jak již by řečeno, je možné si vybrat z více modelů, což je samozřejmě skvělé. Nikdo nechce bydlet ve stejném domě, ve kterém bydlení někdo jiný. I když nakonec budou mít dva a více zákazníků v podstatě stejné modely, nikdy se nebude jednat o zcela totožné budovy. Vždy je něco jinak, a to ať už z důvodu nucených prav, nebo na přání zákazníka. Žádné vyložené klony tedy nehrozí.